Hakkımızda

Alışverişin akıllı adresi adres7.com

200.000i aşkın ürün ve 1 milyondan fazla üyesi ile her geçen gün büyüyen online alışveriş sitesi adres7.com olarak, sizlere çok sayıda kategoride, alanının en kaliteli ürünlerini güvenle sunuyoruz. Kitap, kırtasiye, ofis araç gereçleri, oyuncak, hobi ürünleri ve daha fazlası. Kısacası eğitiminiz, gelişiminiz ve eğlenceniz için ihtiyacınız olan her şey burada, hem de en uygun fiyatlarla.

Hedefimiz, kategori çeşitliliğimizi hızla arttırırken kaliteden asla ödün vermeden müşterilerimizin akla gelebilecek tüm ihtiyaçlarını karşılar durumda olmak. 7den 70e herkes için kozmetikten gıdaya, elektronik ürünlerden tekstile, eğitimden dekorasyona kadar birçok ihtiyacın aynı anda karşılanabildiği bir adres7.com olma hedefimiz haftanın 7 günü müşterilerimizin hayal dünyasını zorlayacak sürprizler ve indirimler sunma, aynı gün kargo fırsatı ve başka yerde bulamayacağınız en kaliteli ürünleri bulundurma motivasyonumuz ile birlikte her geçen gün daha da güçleniyor.

Sizlere en uygun fiyatlarla ürün tedarik edebilmek adına canla başla çalışan saha ekibimiz, 7.000 metre karelik kapalı alanda ürünlerin stoklanması ve dağıtımı ile titizlikle ilgilenen operasyon ekibimiz ve ürünün satışı sonrasında yine müşterilerimiz ile birebir iletişimde olan müşteri hizmetleri destek ekibimiz ile birlikte, siz değerli tüketiciler için online alışverişte yeni ve çok güçlü bir soluk olma yolunda, gece gündüz tam da buradayız, hazırız Sizleri bekliyoruz.